Atria Eesti

Hea toit – parem tuju.

Atria Eesti on üks suurematest Eesti toiduainekontsernidest, mis hõlmab täielikku tootmisahelat alates oma seakasvatusest, lõpetades valmistoodete müügiga.

Atria Eesti on suuruselt teine seakasvataja Eestis, meile kuulub kokku neli sea­farmi: Viljandimaal Savikotis, Tartumaal Teedlas, Jõgevamaal Palamusel ja Põlvamaal Savernas. Just see võimaldab Atria Eestil oma lihatoodetes kasutada valdavalt oma farmides kasvatatud kodumaist sealiha.

Atria Eesti pakub oma kolme kaubamärgi, Maks & Mooritsa, Wõro ja VK all kokku ligi 300 erinevat toodet. Atria Eesti soovib olla Eesti tarbija jaoks poeriiulil esimeste valikute seas, pakkudes maitsvaid, kvaliteetseid ja kodumaisest toorainest valmistatud lihatooteid.

Atria Eesti pingutab iga päev selle nimel, et olla oma koostööpartneritele ja klientidele strateegiline partner, pakkudes suurepärast maitset ja kvaliteeti, innovaatilist tootearendust, silmapaistvaid pakendeid, tarnekindlust, ohutust ning lugupidavat suhtumist.

Atria Eesti on toonud Eesti turule 2002. aastal uuendusliku skin-pakendi. 2007. aastal muutsime tarbijate elu lihtsamaks taassuletava pakendi turuletoomisega. 2011. aastal muutis Atria Eesti täies ulatuses naatriumglutamaadi ehk E621 vabaks kogu lihatoodete sarja Maks & Moorits.

Atria Eesti AS kuulub Atria kontserni. Helsingi väärtpaberibörsil noteeritud Atria Oy juured ulatuvad 1903. aastasse, mil asutati selle väärika ettevõtte vanim omanikuks olev ühistu. Atria Eesti ajalugu ulatub 1910. aastasse, mil rajati Valga Lihatööstus ja tapamaja. Kuulumine tuntud rahvusvahelisse toiduainetööstuse kontserni ning enam kui saja-aastane teadmine lihatoodete valmistamisest annab Atria Eestile väärtusliku kogemustepagasi, mis võimaldab püsivalt olla tarbijate lemmikute seas.

Atria Eesti moto ”Hea toit – parem tuju” väljendab meie veendumust, et toitu teadlikult valides saab oma elu ja tuju paremaks muuta.

UUDIS - Seahakkliha riivitud porgandiga

3.04.2017

Meil on hea meel teada anda, et valmis on saanud meie uus toode - Seahakkliha porgandiga. Seahakkliha porgandiga vähendab iga koduse koka vaeva, kui on plaanis teha näiteks pikka poissi või muud maitsvat hakklihast, mille retseptis on ka porgand. 20% porgandit on just see paras kogus, et säiliksid liha parimad omadused, kuid tulemus saab veelgi maitsvam ja mahlasem.

Seahakkliha porgandiga sisaldab tavapärase hakklihaga võrreldes üle poole vähem rasva, sest see on valmistatud meistrite poolt valitud parimast lihast.

 

UUS Liharikas tootesari 77,7%

23.03.2017

Lihameistrid teavad, parimat tulemust ei anna võimalikult suur lihasisaldus, vaid selle mõistlik tasakaal, et säiliks maitse ja tekstuur. Peale katsetamist jõudsid lihameistrid tulemuseni – seitsekümmend seitse koma seitse protsenti on see paras lihasisaldus. 

Uues tootesarjas on kergelt ülesuitsutatud Lastevorst ning rohke juustuga Juustuvorst, milles on lausa 18% juustu. Suitsusema meki austajatele on uudisena 77,7% suitsuvorst juustuga ning klassikaline suitsuvorst. Valikust ei puudu  viiiner ja sardell.