Atria Eesti

Hea toit – parem tuju.

Atria Eesti on üks suurematest Eesti toiduainekontsernidest, mis hõlmab täielikku tootmisahelat alates oma seakasvatusest, lõpetades valmistoodete müügiga.

Atria Eesti on suuruselt teine seakasvataja Eestis, meile kuulub kokku neli sea­farmi: Viljandimaal Savikotis, Tartumaal Teedlas, Jõgevamaal Palamusel ja Põlvamaal Savernas. Just see võimaldab Atria Eestil oma lihatoodetes kasutada valdavalt oma farmides kasvatatud kodumaist sealiha.

Atria Eesti pakub oma kolme kaubamärgi, Maks & Mooritsa, Wõro ja VK all kokku ligi 300 erinevat toodet. Atria Eesti soovib olla Eesti tarbija jaoks poeriiulil esimeste valikute seas, pakkudes maitsvaid, kvaliteetseid ja kodumaisest toorainest valmistatud lihatooteid.

Atria Eesti pingutab iga päev selle nimel, et olla oma koostööpartneritele ja klientidele strateegiline partner, pakkudes suurepärast maitset ja kvaliteeti, innovaatilist tootearendust, silmapaistvaid pakendeid, tarnekindlust, ohutust ning lugupidavat suhtumist.

Atria Eesti on toonud Eesti turule 2002. aastal uuendusliku skin-pakendi. 2007. aastal muutsime tarbijate elu lihtsamaks taassuletava pakendi turuletoomisega. 2011. aastal muutis Atria Eesti täies ulatuses naatriumglutamaadi ehk E621 vabaks kogu lihatoodete sarja Maks & Moorits.

Atria Eesti AS kuulub Atria kontserni. Helsingi väärtpaberibörsil noteeritud Atria Oy juured ulatuvad 1903. aastasse, mil asutati selle väärika ettevõtte vanim omanikuks olev ühistu. Atria Eesti ajalugu ulatub 1910. aastasse, mil rajati Valga Lihatööstus ja tapamaja. Kuulumine tuntud rahvusvahelisse toiduainetööstuse kontserni ning enam kui saja-aastane teadmine lihatoodete valmistamisest annab Atria Eestile väärtusliku kogemustepagasi, mis võimaldab püsivalt olla tarbijate lemmikute seas.

Atria Eesti moto ”Hea toit – parem tuju” väljendab meie veendumust, et toitu teadlikult valides saab oma elu ja tuju paremaks muuta.

Igas mõttes supersnäkk!

11.06.2018

Uus Maks&Moorits Super Snack on oma nime vääriline. Uudse tehnoloogiaga valmistatud snäkkvorst on super liharikas (100 g toote valmistamiseks on kasutatud ~150 g liha), super õhukeses kestas, super pikk ning super kergesti rebitav. Ühe pakis oleva S-kujulise vorsti keskmine pikkus on vähemalt 2 meetrit. Maitsete valikus on traditsiooniline Classic, vürtsikas Pepperoni ning ehtsa parmesaniga Cheese. Uusi snäkkvorste on hea kaasa haarata kooli, automatkale, piknikule või miks ka mitte suupisteks teleka ette, kui naudid superstaaride esitusi jalka MM-il.

Esimesed lihapihvid suus sulavate täidisega

28.12.2017

Maks&Moorits lihapihvid on võitnud paljude lihasõprade südame. Nüüd on saanud  armastatud tootesari väärilise täienduse. Rõõmustame tarbijaid uute lihapihvidega, millel on suus sulav täidis.

Maks&Moorits täidisega lihapihve on nelja sorti:

·lihapihvid Eestis valmistatud Viola kreemja sulajuustu täidisega 400g;
·lihapihvid sametise Viola kukeseene ürdi-sulajuustu täidisega 400g;
·lihapihvid hõrgutava köögiviljaseguga - ratatouille täidisega 400g;
·lihapihvid murulaugu-toorjuustu täidisega  400g.