Uudised

Kõik Maks&Moorits toorvorstid on tehtud Eesti lihast!

25.04.2016

Tähelepanu tasub pöörata ka Maks&Moorits  toorvorstidele, mis muide on kõik valmistatud 100% kodumaisest lihast. Seda näitab Eesti liha märk toodetel.

Tagasi on ka laste lemmik Jänku Juss, kes kutsub lapsi matkama ja maitsma uusi toorvorstikesi. Lisaks on pakendil osavnäppudele ka värvimise pildid.

Enim müüdud  grillvorsti sari Maitselt mahe on laienenud. Nüüd on rahvalemmik, Maitselt mahe, saadaval ka lambasooles toorvorstina.

Unustatud pole ka mehisema maitse austajaid, neile on loodud Maamehe toorvorstikesed, mille maitsesuuna loob maalähedane mädarõigas.

Lisaks leidub Maks&Moorits grilltoodete nimekirjast juba aastaid müügil olnud mahedamaitselised Kooresed toorvorstikesed ning veidi rohkem maitset pakub Armeenia toorvorstikesed lambasooles!

Ise tehtud. Hästi tehtud. Aastast 1910 

Atria Eesti 9 kuu käive kasvas 25,6 miljoni euroni

7.11.2016

Atria Eesti 9 kuu käive oli 25,6 miljonit eurot, mis on 0,7 miljonit suurem kui eelmise aasta samal perioodil. Ettevõtte ärikasum ilma erakorraliste kuludeta oli 1,1 miljonit eurot, eelmise aasta samal perioodil oli kasum 0. Ettevõtte äritegevus muutus efektiivsemaks tänu korrastavatele müügitehingutele – selle aasta aprillis müüdi Linnamäe farm ning juunis Põlvamaal asuv Vastse-Kuuste lihatööstus. Kolmandas kvartalis teenis Atria Eesti 0,5 miljonit eurot kasumit.