Uudised

Atria Eesti pakub pühadeks puhta maitsega ja põnevaid liharoogi

5.12.2012

Atria Eesti on jõuluhooaja tootevalikusse toonud kümme uudistoodet, mida täiendavad tarbijate lemmikuid juba varasematest aastatest. Jõuluvaliku ahjupraed, praelihalõigud ja liharullid on valmistatud kvaliteetsest kodumaisest toorainest ega sisalda lõhna- ja maitsetugevdajat.

”Nii Maks & Mooritsa kui ka Wõro jõulutoodete märksõnaks on puhtad maitsed ja klassikalise koduse jõulutoidu hõng. Omalt poolt teeme toiduvalmistamise hõlpsamaks küpsetuskarpide ja täpsete juhendite lisamisega. Atria Eesti jõuluroogi valides on pühadelaua ettevalmistamine kiirem ja lihtsam ning maitseealamus garanteeritud,” ütles Atria Eesti juhataja Olle Horm.

Atria Eesti pakub jõuluvalikus 13 erinevat ahjupraadi, nende hulgas on viis uudistoodet. Tarbijate maitse-eelistusi arvestades võib üheks populaarsemaks kujuneda Maks & Mooritsa seapraad, traditsiooniline kamaraga ja valmis maitsestatud praetükk, mis on pakendatud küpsetamiseks sobilikku karpi ning mille juures on küpsetussoovitus ideaalse koduse jõuluprae valmistamiseks. Eelmise aasta ahjupraadide valikust on sortimendis teiste hulgas palju populaarsust kogunud jõhvikatega ahjupraad seavälisfileest.

Seakaelakarbonaadist liharullide valiku uueks täiendajaks on Maks & Mooritsa suitsusingiga sealiharullid. Mugavas küpsetuskarbis on kolm suitsusingikuubikute täidisega rulli keeratud seakaelakarbonaadi lõiku.

Uudiseks on ka Maks & Mooritsa maitselt mahedad seavälisfilee lõigud ja tšillised seavälisfileelõigud, mis on eriti sobilikud taisema liha austajatele ning vürtsisõpradele. Tšillistele seavälisfileelõikudele on puistatud ehtsat tšillit, kuid samas tuleb esile liha maitse ja aroom.

Verivorstidest pakub Atria Eesti sel hooajal üheksat nimetust. Uued tooted on Wõro Taadi verivorst, mis on klassikaliselt mahedamaitseline ja Memme verivorst selgelt tuntava vorstirohuga. Mõlemad vorstid on seasooles ja traditsioonilises suuruses. Tuttavatest toodetest on kindlas valikus tarbijate varasemate aastate lemmikud Maks & Mooritsa maitselt mahe verivorst  ja Jussi verivorstike.

Tootevalikusse on lisandunud kaks täiesti  uudset rohke lihasisaldusega eelküpsetatud ahjuvorsti:  Maks & Mooritsa ahjuvorst ja ahjuvorst juustuga. Atria Eesti kasutab oma toodetes eestimaist toorainet, mis pärineb Atria enda seafarmidest Lõuna-Eestis ja Läänemaal.

Täiendav info: Olle Horm Atria Eesti juhataja Tel 501 8214 olle.horm@atria.ee

Valga Korvpallikooli uueks nimeks sai Valga Maks ja Moorits

12.10.2012

Valga Korvpallikooli president Margus Lepik ja Atria Eesti AS juhataja Olle Horm allkirjastasid reedel, 12. oktoobril koostööleppe, mille järgi Valga Korvpallikooli põhimeeskond hakkab kandma nime Valga Maks ja Moorits.

„Atria Eesti eesotsas on spordist ja korvpallist lugu pidavad mehed ja nii läksid läbirääkimised kiirelt. Tänu Atria Eesti AS panusele saame tugevdada nii põhimeeskonda kui ka tõhusamalt arendada korvpalli Valgamaal ja Lõuna Eestis,” ütles klubi üks juhte Margus Lepik, lisades, et Maks ja Moorits on Valgamaa tuntuim kaubamärk ning läbi korvpallimeeskonna tegemise saab ettevõtet ja tema toodangut tutvustada nii Eestis kui ka teistes Balti riikides.

Valga Korvpallikool on lisaks peatoetajale, Valga linnale mitu aastat otsinud ettevõtet, kes annaks oma panuse korvpalli arendamisel Lõuna Eestis ning usaldaks oma nime Valga korvpallimeeskonnale.

„Valga Korvpallikool tegutseb just Lõuna-Eestis, kus asuvad ka Atria Eesti suurimad tootmisüksused. Tahame toetada siinset kogukonda spordi kaudu. Korvpall on üks Eesti populaarsemaid spordialasid ja selle hea käekäik on meile oluline,“ ütles Atria Eesti juht Olle Horm. Horm lisas, et Atria Eesti kaubamärgid on Eesti tuntumad ja tooted parimad. „Tahame sama tuntuks ja parimaks muuta ka Valga Korvpalli,“ ütles Olle Horm.

Valga Maks ja Moorits (Valga Korvpallikool) mängib nii Eesti meistriliigas kui Balti liigas. Uue sümboolikaga Valga Maks ja Mooritsa meeskonda näeb esimest korda juba täna, 16. oktoobril Valgas Balti liiga mängus Tartu Rockiga. Mäng algab Valga Spordihallis kl. 19.00

Maks & Moorits on Atria Eesti kaubamärk, mis koondab enda alla kõrge kvaliteediga toorainest ja rohke lihasisaldusega tooteid. Ettevõte kasutab oma toodetes eestimaist toorainet, mis pärineb Atria enda seafarmidest Lõuna-Eestis ja Läänemaal.

Allikas: http://www.valgakorvpallikool.ee/index.php?id=valga-korvpallikooli-uueks-nimeks-saab-valga-maks-ja-moorits