Müük

Rauno Tamm
Jaemüügijuht
+372 511 7231
rauno.tamm@atria.com
Tea Tuvikene (lapsehoolduspuhkusel)
Kliendijuht Lõuna-Eesti
+372 512 2883
tea.tuvikene@atria.com
Janeka Mägi-Jõekäär
Vanemkliendijuht Pärnu-, Lääne- ja Viljandimaal
+372 5193 5045
janeka.magi@atria.com
Karel Jaanson
Horeca müügijuht
+372 503 6633
karel.jaanson@atria.com
Anneli Soodla
Kliendijuht Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valgamaal
+372 512 2883
anneli.soodla@atria.com
Tanel Kermas
Kliendijuht Tallinnas ja Harjumaal
+372 53 089 866
tanel.kermas@atria.com
Marek Küngas
Kliendijuht Viru-, Järva- ja Jõgevamaa
+372 530 302 34
marek.kyngas@atria.com
Kailin Eboldt
Kliendijuht Tallinnas, Harju- ja Raplamaal
+372 5 255 036
kailin.eboldt@atria.com

Juhtkond

Olle Horm
Tegevdirektor, juhatuse liige
olle.horm@atria.com
Veiko Semjonov
Tootmis- ja logistikadirektor
veiko.semjonov@atria.com
Tiiu Taal
Kvaliteedijuht
tiiu.taal@atria.com
Meelis Laande
Müügidirektor, juhatuse liige
meelis.laande@atria.com
Kristo Začek
Arendusdirektor
kristo.zacek@atria.com
Maarek Jõhve
Tehnikajuht
maarek.johve@atria.com
Peep Parmakson
Finantsdirektor
peep.parmakson@atria.com
Indrek Lekko
Tradingu direktor
+372 504 6273
indrek.lekko@atria.com
Mirjam Endla
Turundusjuht
mirjam.endla@atria.com
Iia Põldsepp
Personalijuht
iia.poldsepp@atria.com