2022 aasta edukaim uudistoode on Kodupihvid

Uuringufirma Nielsen avalikustas 2022. aasta edukaimad tooted Eesti turul. Meil on ääretult hea meel, sest tegime koos Sinuga ajalugu. Maks&Mooritsa tooted said liha- ja kalatoodete kategoorias kolm esimest kohta.

Säärane tunnustus tähendab meie jaoks suurt usaldust ja heakskiitu tarbijalt, kes on oma tagasisidega kinnitanud meie usku – traditsioonilised maitsed ja vana hea klassika on parim.

Aasta 2022 edukaima lihatoote Maks & Mooritsa Kodupihvide lugu sai alguse kasvanud elektrihindadest ja kallinenud hindadest, mis hakkasid ka tarbijate ostukäitumist muutma. Sellest tulenevalt arendasime uue hakktoote, mis oleks tarbijale taskukohane. Lansseerisime Kodupihvid jaanuaris 2022 ja tulemused ei lasknud ennast kaua oodata. Märtsis oli Kodupihv oma kategoorias juba number 1 toode. Tootearendust kujundab ka edaspidi suund, kus püüame pakkuda tarbijatele pigem klassikalisi tooteid ning olukorrast sõltuvalt ka õige hinnaga tooteid.

Maks & Mooritsa Šašlõkk keefirimarinaadis on suvise grillipeo oodatud kaaslane, kuna keefir muudab liha eriti pehmeks ja mahlaseks. Maks & Mooritsa Šašlõkk klassikalises marinaadis on olnud aastakümneid Eestimaa populaarseim ja armastatuim šašlõkk. See, et tarbija valis 2022. aasta lemmikumaks samuti pigem traditsioonilise maitsega keefirimarinaadis šašlõki, annab tunnistust sellest, et vanad head klassikalised maitsed ei kao kuhugi ja inimesed armastavad lihtsust ning kindla peale minekut.

Maks & Mooritsa Tooma suitsuvorst on ehtsa lepasuitsuga suitsutatud klassikaline sea- ja veiselihast täissuitsuvorst. Tooma puhul kehtib sama valem, mis teistega parimaks tunnistatud lihatoodete puhul. Uued ja head maitsed sünnivad alati koostöös tarbijaga. Oleme väga õnnelikud Nielseni tunnustuse üle. See meid rõõmsalt edasi ja mõtlema selle peale, millega uuel hooajal Maks & Mooritsa lihasõpru üllatada.