Panus ühiskonda

Peame oluliseks sotsiaalselt vastutustundlikku tegevust ning panustamist ühiskonda. Seetõttu on meile oluline toetada kohalikku kogukonda ja anda hoogu projektidele, millest Eestimaa inimesed hoolivad ja millele kaasa elavad.

Juba aastaid oleme seisnud Eesti spordi selja taga, olles taustajõuks mitmetele sportlastele ja spordiklubidele. Usume Maks & Mooritsas, et abistada tuleb nii neid, kes on juba sportlikus mõttes muljetavaldavaid tulemusi näidanud kui ka äärmiselt tublisid sportlasi, kes on alles teel sportliku eneseületuse poole.

Toetame sportlasteel odaviskajat Magnus Kirti, kes on pärit siitsamast lähedalt Tõrvast. Magnus on valitud kahel korral Eestimaa aasta meessportlaseks. Ta on Eesti rekordi omanik odaviskes, 2018. aasta Euroopa meistrivõistluste pronksmedali võitja ning 2019. aasta maailmameistrivõistluste hõbeda omanik. Me hindame väga Magnuse pühendumist ja seda, et ta ei tee suuri sõnu, vaid räägib alles siis, kui tulemus tehtud. Meil on väga hea meel, et saame olla Magnuse ja tema tiimi kõrval. 

Korvpall on Eestis üks armastatumaid spordialasid, mis meelitab spordisaalidesse pealtvaatajaid ja mängijaid- nii noori kui vanu. 2020. aasta sügisel lisandus Eesti korvpalli meistriliigasse Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpalliklubi. Tartu korvpalli kuulusrikas minevik on väärt, et unistada suurelt ja seada kõrgeid sihte. Täna saame seda teha koos Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpalliklubiga. Meeskonnas tehakse panus valdavalt Eesti noortele mängijatele, mis viitab pikemajalisele plaanile. Tänastest noortest sirguvad homsed tegijad. Maks & Moorits toetab Eesti noori korvpallureid ja korvpalli tulevikku.

Oleme 2020. aastast Janika Lõivu tiimi sponsorid. Valgamaal üles kasvanud Janika tegeleb maastikurattasõiduga ning tema peamiseks alaks on maastikuratta olümpiakross ehk XCO. Ta on ka Eesti maastikuratta koondise liige ning kuulub hetkel maailma 10 parima maastikuratturi hulka. Muide, Janika hakkas tõelise talendina sõitma maastikurattaga alles alates 26. eluaastast ning on vaid 5 aastaga jõudnud maailma tippu. Sihikindla võitlejana on ta teel Tokyo olümpiamängude suunas!