Korvpall on Eestis üks armastatumaid spordialasid, mis meelitab spordisaalidesse pealtvaatajaid ja mängijaid- nii noori kui vanu. 2020. aasta sügisel lisandus Eesti korvpalli meistriliigasse Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpalliklubi. Tartu korvpalli kuulusrikas minevik on väärt, et unistada suurelt ja seada kõrgeid sihte. Täna saame seda teha koos Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpalliklubiga. Meeskonnas tehakse panus valdavalt Eesti noortele mängijatele, mis viitab pikemajalisele plaanile. Tänastest noortest sirguvad homsed tegijad. Maks & Moorits toetab Eesti noori korvpallureid ja korvpalli tulevikku.

Oleme 2020. aastast Janika Lõivu tiimi sponsorid. Valgamaal üles kasvanud Janika tegeleb maastikurattasõiduga ning tema peamiseks alaks on maastikuratta olümpiakross ehk XCO. Ta on ka Eesti maastikuratta koondise liige ning kuulub hetkel maailma 10 parima maastikuratturi hulka. 2023 aastal valiti Janika juba viiendat aastat järjest Eesti parimaks jalgratturiks.
Muide, Janika hakkas tõelise talendina sõitma maastikurattaga alles alates 26. eluaastast ning on vaid 5 aastaga jõudnud maailma tippu. Sihikindla võitlejana on ta teel Pariisi olümpiamängude suunas!