Atria Eesti oma uute Wõro kanatoodetega ja Käi Jala! Tervisekõnd alustasid koostööd

Sellest kevadest toetab Atria Eesti Käi Jala! tervisekõndijaid Wõro kanatoodetega

Wõro kanatooted on lihtsalt valmistatavad, maitsvad ja kasulikud. Esimene võimalus toodetega tutvust teha oli nädala alguses Tallink Spa-s toimunud treeningõhtul, kus lisaks Aivi Kulla läbi viidud vesiaeroobikatreeningule ja saunamõnude nautimisele sai proovida erinevaid Wõro lihatooteid, sealhulgas ka uusi “Käi Jala! soovitab” kirja kandvaid kanatooteid. Üks lemmikuid proovitud toodetest oli osalejate arvates kanasült.
Käi Jala! Tervisekõnni eesmärk on suunata inimesi rohkem liikuma ning teadvustada et igaühel meist on võimalus oma tervise heaks midagi teha. Nii nagu me ei taha piirata kellegi vabadust liikumisviisi valikul, ei taha me piirata võimalust isuäratava toidu valikul. Seetõttu on Käi Jala! märgistusega toodete valik piisavalt lai ning tervisliku ja meelepärase kanalihatoote leiab sealt igaüks.
Käi Jala! märgistusega toodete valik:
– Õrna suitsumaitsega kanakintsud 500 g küpsetuskarbis
– Õrna suitsumaitsega kanapoolkoivad 500 g küpsetuskarbis
– Mahedamaitseline kanašašlõkk 800 g ämbris (nahata)
– Tilli-jogurtimarinaadis kanašašlõkk 800 g ämbris (nahata)
– Kana strooganov 300 g küpsetuskarbis
– Kanasült 300 g
Fakte Atria Eestist.
• Atria Eesti AS on üks suurematest toiduainekontsernidest Eestis, mis hõlmab kolme Lõuna-Eestis asuvat lihatööstust Ahjal, Valgas ja Vastse-Kuustes ning seafarme üle Eesti.
• Atria Eestis ja Atria Farmides – Lõuna-Eesti ühtedest suurematest tööandjatest – töötab kokku 600 inimest.
• Atria Eesti esindab kolme liha ja lihatoodete kaubamärki – Maks & Moorits, Wõro ja Vastse-Kuuste. Atria Eesti ettevõtted kasutavad oma lihatoodetes Eestis kasvatatud sealiha.
• Valgas asuv lihatööstus on üks vanemaid Eestis, mille ajalugu ulatub 1910. aastasse.
• Atria kontsern on jaotatud nelja geograafilise piirkonna järgi – Atria Soome, Atria Skandinaavia, Atria Venemaa ja Atria Balti (Atria Eesti).
Lisa Atria Eesti tootevalikust ning sooduspakkumisi kauplustes leiad www.atria.ee .
Spordiklubi Liikumine MTÜ
Käi Jala! Tervisekõndi korraldava Spordiklubi Liikumine MTÜ eesmärk on koostöös tööandjatega ning avaliku sektoriga kaasa aidata liikumiskultuuri loomisele ja arendamisele, muutes liikumise teadvustamise lihtsaks, motiveerivaks ja arusaadavaks.
Kõnnime elu ilusaks!
www.kaijala.ee