Atria Eesti pakub pühadeks puhta maitsega ja põnevaid liharoogi

Atria Eesti on jõuluhooaja tootevalikusse toonud kümme uudistoodet, mida täiendavad tarbijate lemmikuid juba varasematest aastatest. Jõuluvaliku ahjupraed, praelihalõigud ja liharullid on valmistatud kvaliteetsest kodumaisest toorainest ega sisalda lõhna- ja maitsetugevdajat.

”Nii Maks & Mooritsa kui ka Wõro jõulutoodete märksõnaks on puhtad maitsed ja klassikalise koduse jõulutoidu hõng. Omalt poolt teeme toiduvalmistamise hõlpsamaks küpsetuskarpide ja täpsete juhendite lisamisega. Atria Eesti jõuluroogi valides on pühadelaua ettevalmistamine kiirem ja lihtsam ning maitseealamus garanteeritud,” ütles Atria Eesti juhataja Olle Horm.

Atria Eesti pakub jõuluvalikus 13 erinevat ahjupraadi, nende hulgas on viis uudistoodet. Tarbijate maitse-eelistusi arvestades võib üheks populaarsemaks kujuneda Maks & Mooritsa seapraad, traditsiooniline kamaraga ja valmis maitsestatud praetükk, mis on pakendatud küpsetamiseks sobilikku karpi ning mille juures on küpsetussoovitus ideaalse koduse jõuluprae valmistamiseks. Eelmise aasta ahjupraadide valikust on sortimendis teiste hulgas palju populaarsust kogunud jõhvikatega ahjupraad seavälisfileest.

Seakaelakarbonaadist liharullide valiku uueks täiendajaks on Maks & Mooritsa suitsusingiga sealiharullid. Mugavas küpsetuskarbis on kolm suitsusingikuubikute täidisega rulli keeratud seakaelakarbonaadi lõiku.

Uudiseks on ka Maks & Mooritsa maitselt mahedad seavälisfilee lõigud ja tšillised seavälisfileelõigud, mis on eriti sobilikud taisema liha austajatele ning vürtsisõpradele. Tšillistele seavälisfileelõikudele on puistatud ehtsat tšillit, kuid samas tuleb esile liha maitse ja aroom.

Verivorstidest pakub Atria Eesti sel hooajal üheksat nimetust. Uued tooted on Wõro Taadi verivorst, mis on klassikaliselt mahedamaitseline ja Memme verivorst selgelt tuntava vorstirohuga. Mõlemad vorstid on seasooles ja traditsioonilises suuruses. Tuttavatest toodetest on kindlas valikus tarbijate varasemate aastate lemmikud Maks & Mooritsa maitselt mahe verivorst  ja Jussi verivorstike.

Tootevalikusse on lisandunud kaks täiesti  uudset rohke lihasisaldusega eelküpsetatud ahjuvorsti:  Maks & Mooritsa ahjuvorst ja ahjuvorst juustuga. Atria Eesti kasutab oma toodetes eestimaist toorainet, mis pärineb Atria enda seafarmidest Lõuna-Eestis ja Läänemaal.

Täiendav info: Olle Horm Atria Eesti juhataja Tel 501 8214 olle.horm@atria.ee