Atria Eesti toob grillihooajaks 14 uut toodet

Atria Eesti kontserni kuuluvad Wõro, Maks & Moorits ning VK toovad algavaks hooajaks kokku 84 suvetoodet, millest 14 on uudistooted.

Atria Eesti lihatoodete divisjoni juhataja Katrin Jalase sõnul on lihatööstused käesolevaks hooajaks oma tooteportfelli korrastanud ning uudistooteid on vähem. “Samas võrreldes konkurentidega on meil uudistooteid kaks korda enam,” märkis Jalas.

“Tarbija on muutunud oma valikutes pragmaatiliseks ning eelistab kindlaid ja varem proovitud maitseid,” sõnas Jalas.

Wõro panustab algal hooajal grillvorstidele. 15 pakutavast grillvorstist on täiesti uued Röstsibula grillvorst ja Toorvorstid lambasooles. Lisaks tõi Wõro sortimenti ka eelmise aasta tarbijate ühe lemmiku, Tõmmu juustuga grillvorsti suure perepaki.

Maks & Moorits peamine uudistoode on tšilliga vürtsitatud Mesised grillribid. Ribid on suure lihasisaldusega ning grillmiseks ühekaupa lahti lõigatud. Toode on pakendatud 1,3 kilogrammistesse karpidesse

Põneva maitseelamuse annab eelmisel aastal turule jõudnud ja tarbijate poolt hästi vastu võetud Vastse-Kuuste sea kaelakrabonaadi lõigud mustasõstramaitselises marinaadis. Munga maiuse nimeline grill-liha on kergelt magusvürtsika maitsega.

Suvelihade tooraine pärineb Atria enda farmidest Eestis. Atria on suuruselt teine lihatööstus Eestis. Wõro, Maks & Moorits ning VK on kokku grillvorstide turuliider omades üle 50% turust.