Maks & Moorits keeduvorstid teevad uues punases kuues võimsa comebacki

Eesti kõige meeldivam lihabränd Maks & Moorits tõi turule uuenduskuuri läbinud keeduvorstid, mille traditsioonilisi retsepte on mõnevõrra muudetud ja pakendile antud maksjamooritsalikku punast värvingut. Vorstide maitsed on endiselt klassikalised, mahedad ja neutraalsed, ent tarbijat rõõmustatakse varasemast soodsamate hindadega.

Tarbija suur poolehoid kuulub keeduvorstidele, mistõttu otsustas
Maks & Moorits uuendada nende retsepte, et maitsed oleksid veelgi täiuslikumad. Suurim muudatus puudutab keeduvorstide pakendit ja kaalu. Kuna leibkondade maitse-eelistused on erinevad ja soovitakse proovida erinevaid tooteid, vähendas lihatööstus keeduvorstide säilekestade kaalu. Varasema 550 grammise toote asemel leiab nüüdsest lettidelt 400 grammise.

Maks & Moorits Kolme juustuga keeduvorst on asendunud juustuvorstiga. Kolme erineva juustu asemel on uues tootes kasutatud vaid ühte sorti juustu. Juustuse maitse annab tootele Edam juust, mis on Eestis pakutavates juustuvorstides populaarseim ja enim kasutatud. Uus juustuvorst on võrreldes varasemaga mõnevõrra juustusem ning selles on täna 9% juustu.

Uuenenud Maks & Moorits lastevorst on endiselt maitsev, ent sellele on suurema lihakogusega lisatud rohkem isikupära. Samuti on see nüüdsest lettidel kahes koguses- 400 ja 800 grammisena.

Ainulaadne Maks & Moorits sinkvorst on saanud uue vormi ning edaspidi saab seda soetada ka traditsioonilise retsepti põhjal mugavas säilekestas. Moskva keeduvorstile omane küüslaugune maitse ja retsepti lisatud pekitükikesed on jätkuvalt lihasõpru tervitamas.

Uued Maks & Moorits keeduvorstid on punases pakendis lettidel alates septembrist.

Kes sööb, see armastab! Maks & Moorits