Maks & Moorits pakub traditsiooniliste kõrval ka trendikaid jõulutooteid

Maks & Moorits on tänavuseks jõuluhooajaks turule toonud naturaalsest ja kodumaisest toorainest, ilma maitsetugevdajate ning säilitusaineteta jõuluroogi nii traditsioonide austajatele kui ka uuenduste otsijatele, pakkudes värsket valikut verivorste, jõulupraade ja ahjuvorste.

”Verivorstivalikus tõime tarbijate soovil turule traditsioonilise vorstirohu maitsega vervorstirõnga. Kaasaegsemaid maitseelamusi otsivatele inimestele pakume näiteks lambasooles õrna piparmündimaitsega verivorsti. Eesti turul täiesti uudne on lambasooles verivorsti riisiga. Riis on traditsiooniliselt verivorstis kasutatavast kruubist pehmem ega sisalda gluteeni,” ütles Atria Eesti müügi- ja turundusdirektor Margus Masing.
„Pealt krõbedate ja hästiküpsenud verivorstide saladus on lisaks õige vorsti valimisele madalal kuumusel pannil praadimine või paarikümneminutine küpsetamine mitte kuumemas ahjus kui 180 kraadi,“ lisas Margus Masing.
Alternatiiviks verivorstidele tõi Maks & Moorits turule uued ahjuvorstid: vürtsika Chorizo ja maitselt maheda ahjuvorsti. Chorizo ahjuvorst on aromaatne hispaaniapärane toorvorst, mille maitses on tunda suitsust paprikat ja tulist tšillipipart, maitselt mahe ahjuvorst on rohke liha ja hakitud maitseürtidega saksapärane toorvorst. Mõlemad on kõrge lihasisalduse ja vähese soolaga.
Maks & Moorits ahjupraadide valikus jõuab jõululauale mitmeid uusi maitsed nagu näiteks mahedamaitseline ning jõhvikatega ahjupraad seavälisfileest, piprapuistega klassikaline ahjupraad seavälisfileest ning ingveriga peekonipraad läbikasvanud küljelihast.
„Toidu valmistamise mugavus on tarbijatele järjest olulisem, seetõttu pakime ahjuvorstid ning ahjupraed küpsetuskarpidesse ning oleme praadidele lisanud praevalvurid, et rooga oleks lihtne valmistada ja perenaine pääseks ka praepanni küürimisest,“ lisas Atria Eesti müügi- ja turundusdirektor Margus Masing.
Maks & Mooritsa tooteportfellis on sel hooajal kokku kaheksa nimetust verivorsti, kahte sorti ahjuvorsti, neliteist nimetust erineva suurusega pakendites maitsestatud ahjupraade, ning kolme sorti sülti.
Maks & Moorits on Atria Eesti kaubamärk, mis koondab enda alla kõrge kvaliteediga toorainest ja rohke lihasisaldusega tooteid. Ettevõte kasutab oma toodetes eestimaist toorainet, mis pärineb Atria enda seafarmidest Lõuna-Eestis ja Läänemaal.