Maks & Moorits suvetooted 2014

See aasta on Maks & Moorits välja tulnud uudsete ja ainulaatsete toodetega. Nende hulgas on valik maitsvaid toorvorste, grill-lihasid ja šašlõkke. Kõik maitsed on välja töötatud suure pühendumuse ja armastusega. Panuse on andnud nii Maks & Mooritsa meeskond, kui ka grillmeister Enn Tobreluts. Rõhku on pandud tervislikkusele – goji-marjad, roheline tee jne. Soodsamad hinnad, kui eelmine aasta nt M&M ribid. Kõikidel pakenditel on ka grillimisõpetus

 

Oluline on, et esimestena Eestis saab Maks & Moorits väita, et kõik meie toorvorstid on valmistatud 100% eestimaisest lihast. Oleme muutnud ka toorvorstide vutlarid poole väiksemaks, et oleks toodet kergem näha ja ei peaks ostma põrsast kotis. Toodetele on lisatud ka grillimisõpetused, et tagada parim tulemus. Peaaegu kõik Maks & Mooritsa toorvorstid on lambasooles. Võrreldes kollageen kestaga on lambasool naturaalne ja võrreldes seasoolega on lambasool peenem, mis laseb toorvorstidel ühtlasemalt küpseda. Lambasooles vorstid on alati olnud tarbijate poolt eelistatuimad. 

Vaata videot

Keefiri- kamašašlõkk võitis „Parim Lihatoode 2014“ auhinna. Seakaelakarbonaadist (80%) šašlõkk ehtsas keefiri-kama marinaadis. Ainuke ihatoode, kus on marinaadiks kasutatud ehtsat keefiri. Kama ei ole lisatud palju vaid natuke, et lisada magusat maitset. 

 Vaata videot