Maks&Moorits suitsuvortsid uues pakendis

Kas teadsid, et meie suitsuvorstidele annab eheduse lepasuits, mida nende valmistamisel kasutatame. Lisaks toob parimad maitseomadused ja mõnusa konsistentsi esile loomulikul viisil vorsti kuivatamine. Tänaseks on meie suitsuvorstid on teinud läbi totaalse muutumise. Vähemalt selles osas, mis puudutab nende pakendit ja maitseid. Vanad head olijad ei kao kuhugi. Seda me lubame.

Kui meie ütleme “Moskva”, siis Sina ütled? S U I T S U V O R S T!
Aga et Moksva vana hea suitsuvorst üksi ei oleks, tegime valmis uue tulija Maks & Moorits Forte täissuitsuvorsti. Jah, sellele mõeldes tunneme ka meie mõnusat pikantset lõhna ja kui seda maitsta, siis on selge- see on Valio Forte juust, mis lisab vorstile küpset ja iseloomulikku maitset.
Kui juba üllatame, siis mitmekordselt. Uudistoode Mooste keedusalaami eristub salaamile iseloomuliku hapuka maitsega, kus tunned ka vähese küüslauku mekki. Meie õhemast õhema singi sarja kõrvalt leiad nüüd ka suitsuvorsti. Kui seni on võileiva- ja lihasõprade meeli juba aastaid köitnud õhemast õhemad singiviilud, siis nüüd on õhemast õhem suitsuvorst see, mis hommikul kauemaks hommikusöögilauda jääma meelitab.

Loodame, et rõõmustad koos meiega!

Head isu soovides!

Head isu soovides