Osta uusi keeduvorste ja võida auto. Päriseks!

Eesti meeldivaim lihabränd Maks & Moorits uuendas keeduvorstide retsepte, et saavutada veelgi täiuslikumad maitsed. Lemmikvorstide maitsed on endiselt klassikalised, mahedad ja neutraalsed, ent tarbijat rõõmustatakse varasemast soodsamate hindadega.

Juustuvorstile annab mõnusa maitse ja aroomi ning kreemise tekstuuri hollandipärane Edami juust. Võib öelda, et juustuvorst on juustusest juustusem sest jätkuvalt on selles 9% juustu. Uuenenud Lastevorst on ikka sama maitsev kui enne, ent sellele on lisatud pisut rohkem isikupära. Maks & Mooritsa keeduvorstidest kõige rammusam ja toekam võileivakate on kindlasti Lemmikvorst, millele lisavad jõudu pisikesed pekitükikesed.

Nüüd saab rahulikult proovida kasvõi kõiki vorste, sest uued tooted on paraja suurusega – varasema 400 grammi asemel tulevad müügile 300-grammised vorstid.

Maks & Mooritsa uuendatud keeduvorstid jõuavad võimsa lansseerimiskampaania saatel kaupluselettidele alates 16.märtsist.

Kõikide ostjate vahel loositakse välja KIA CEED Viking Motorsit! Päriseks! Vaata kampaaniareegleid www.maksjamoorits.ee/auto

Kes sööb, see armastab!