Taaskord tuleb parim verivorst Maks&Mooritsalt

Maks&Moorits võitis Tallinna Toidumessi konkursil Parim Jõulutoode 2017 kolm lihakategooria auhinda seitsmest. Pimetesti tulemusena kuulutati parimaks verivorstiks Maks&Moorits röstitud kaerahelvestega verivorst, parimaks verikäkiks Maks&Moorits verikäkk koore ja sibulaga ning parimaks jõuluvorstiks Maks&Moorits Premium liharikkad toorvorstikesed lambasooles. Kokku osales lihakategoorias 71 toodet 31 ettevõttelt.

„Me tegime seda jälle – juba teist aastat järjest on parima verivorsti tiitel pimetesti tulemusena Maks&Mooritsa päralt. Jälle tähendab lisaks ka seda, et viimasel viiel aastal oleme neljal korral parima verivorsti tiitli saanud. Järelikult me oskame teha verivorsti, mida tarbija ootab. Eelmisel aastal võitis uudse maitsega Kanepi verivorst, mis sisaldab kooritud kanepiseemneid. Toode sai lausa selliseks rahva lemmikuks, et nägime suurt vaeva  nõudluse rahuldamisega

Röstitud kaerahelvestega verivorst – parim verivorst 2017
Selle aasta üks erilisemaid talvetooteid. Lihtsuses peitub võlu – teada-tuntud kiudainerikas röstitud kaerahelves on nüüd lisatud verivorsti sisse.

Verikäkk koore ja sibulaga – parim verikäkk 2017
Klassikaline verikäkk, millele annab mahlasuse koor ning mõnusa tuttava meki sibul. Lihtne ja toitev roog, mis oli au sees juba aastakümneid tagasi.

Liharikkad toorvorstikesed lambasooles – parim jõuluvorst 2017
Kõrge lihasisalduse ja klassikalise maitsestusega toorvorstikesed, kus on liha 92%.

Kõiki tooteid hinnati pimetesti põhimõttel ja järgnevate kriteeriumite alusel: lõhn, maitse, sisu või konsistents ning välimus. Hindajale esitati korraga kõik osalevad, samasse kategooriasse kuuluvad tooted ja paluti avaldada oma arvamus hindamislehel. Kokku võttis jõulutoodete hindamisest osa ligi 2000 messikülastajat. Parima jõulutoote konkursi korraldas Profexpo OÜ – Tallinna Toidumesside korraldaja aastast 1993.

Parimad verivorstid läbi aegade:
2013 Maks&Moorits Tooma verivorstid
2014 Maks&Moorits Maitselt mahe verivorst suitsupeekoniga
2016 Maks&Moorits Kanepi verivorst
2017 Maks&Moorits Röstitud kaerahelvestega verivorst

Maks&Moorits

Ise tehtud.Hästi tehtud. Valga 1910